Плюси та мінуси парного трейдингу на ринку Форекс

23 грудня 2016, 16:17
PR

Парний трейдинг – не новий і добре вивчений метод на валютному ринку Форекс. По своїй суті він являє звичайне страхування ризиків на здійснюваних операціях. Іншими словами – хеджування

Вперше поняття мінімізації ризиків в результаті несподіваних коливань цін на ринку з'явилося ще в стародавній Японії, коли майбутній урожай рису реалізовувався постачальниками за заздалегідь встановленою вартістю. Проте покупець, бажаючи застрахувати свої кошти, домовлявся продати іншим особам частину врожаю аналогічної вартості.

Відео дня

В результаті на отримання бажаного прибутку розраховував продавець, а покупець у разі несприятливих факторів на ринку міг скоротити свої втрати. Поступово фінансові інструменти почали вдосконалюватися, ставали більш складними і ефективними. Так з'явились опціони і ф'ючерси, а процес зниження ризику для трейдера почав називатися хеджуванням.

У момент виникнення електронних торгів виросли не тільки можливості учасників валютного ринку, але також і обсяги укладених угод та асортимент товару. Як наслідок – ступінь ризику також зріс при укладанні угод.

Особливості парного трейдингу на Форекс

Валютні операції на фінансовому ринку завжди були найбільш ризиковими. Тому донині stp broker вживає заходів до зменшення ступеня ризику.

Спочатку фінансовий світ отримав методи управління капіталом. Відповідно до основних підручників, сума окремої операції не повинна перевищувати десяту частину від всього депозиту. Але оптимальне значення знаходиться на рівні 2-5%.

Також експерти помітили, що на окремих валютних парах рух цін має схожі тенденції або діаметрально протилежні у своїх напрямках. Подібне явище отримало назву «пар-супротивників» і «пар-союзників». Відповідно, знаючи, в яких стосунках валютні пари складаються, трейдер легко зможе зробити прогноз поведінки конкретної валюти, спостерігаючи за її партнером. Саме так і виник метод парного трейдингу на фінансовому ринку Форекс.

Що таке парний трейдинг

Для парного трейдингу валюта підбиралася за кореляційним принципом. Зокрема, фінансові інструменти трейдер визначав так, щоб у них коефіцієнт кореляції був вище 0,8.

При цьому, навіть на forex demoúčet могли виникати проблеми укладення угод за методом парного трейдингу, адже поки ще не створено відповідного інструменту, який дозволив би автоматизувати процес виставлення ордерів. Тому трейдерам доводиться здійснювати всі розрахунки вручну.

Мабуть, єдиним електронним помічником трейдера в даній стратегії є індикатор OverLayChart. Завдяки йому, трейдер може одночасно розмістити і вести роботу з двома парами. Однак будь-яка аналітична робота проводиться виключно візуально.

Плюси і мінуси методу парного трейдингу

Говорити про недоліки даної стратегії не доводиться, оскільки вона створювалася саме для того, щоб ці недоліки, виражені у вигляді підвищеного ризику, виключити. Ну а перевага, звичайно, є, адже грамотне застосування методу дозволяє отримувати прибуток, зводячи загрозу для вашого депозиту до мінімуму.

Показати ще новини
Радіо НВ
X