Платникам ПДВ дали доступ до реєстру накладних в режимі онлайн

15 вересня 2017, 11:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Державна фіскальна служба (ДФС) надала доступ платникам податку на додану вартість (ПДВ) до даних Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН) в режимі реального часу

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

ДФС повідомляє, що в електронному кабінеті для платників ПДВ функціонують такі сервіси: перегляд даних реєстру платників ПДВ в режимі онлай, формування та передача реєстраційної заяви платника податку на додану вартість, сервісних запитів і отримання виписок на них та подання податкової декларації з податку на додану вартість.

Відео дня

Тепер пошук інформації в ЄРПН здійснюється за основними реквізитами ПН/РК, а також за індивідуальним податковим номером продавця і покупця товарів/послуг.

Крім того, платники мають можливість завантажити НН/РК в електронному вигляді (у форматі xml з ЕЦП).

Також в електронному кабінеті платникам податків надається доступ до проведеними операціями і рухам коштів на електронний рахунок в системі електронного адміністрування ПДВ та реєстрація ПН/РК в ЄРПН.

Нагадаємо, 1 квітня Міністерство фінансів запустило електронний реєстр заяв на відшкодування податку на додану вартість в тестовому режимі.

Також раніше повідомлялося, що поступленія від великих платників податків в серпні збільшилися на 23,7% або на 5,7 млрд грн до 29,8 млрд грн в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X