Платинум банком зацікавилися інвестори

31 січня 2017, 11:44
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Два потенційні інвестори подали заявки на доступ до інформаційної кімнати для ознайомлення з фінансовою звітністю та документами Платинум Банку

Про це повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

"Фонд гарантування продовжив строк подання конкурсних пропозицій особами, які планують брати участь у виведені цього неплатоспроможного банку з ринку, до 06 лютого 2017 року. Відповідно, продовжено строк розгляду таких пропозицій Фондом до 09 лютого 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що незалежно від результатів конкурсу, виплати гарантованої суми вкладникам Платинум Банку почнуться в терміни, передбачені законодавством, які припадають на третю декаду лютого 2016-го.

Крім того, у Фонді повідомили, що зараз ведеться робота по формуванню Загального реєстру вкладників Платинум Банку. Близько 99% вкладників зможуть одержати свої кошти в повному обсязі.

Нагадаємо, що це перший банк, де гарантована сума буде виплачуватися і фізичним особам-підприємцям.

Сума коштів фізичних осіб, яка може бути відшкодована Фондом, станом на 11 січня 2017 за даними звітності неплатоспроможного банку становила близько 4,9 млрд грн.

Нагадаємо, що 11 січня Національний банк України рішенням № 14-рш/БТ відніс Платинум банк до категорії неплатоспроможних.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X