Півдюжини українських компаній отримали дозволи на експорт сиру та сухого молока до Китаю

1 лютого 2016, 19:06
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Ще шість вітчизняних підприємств готуються вийти на китайский ринок зі своєю молочною продукцією

Про це повідомив Міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

"Так, у грудні 2015 року чотири вітчизняні підприємства отримали ветеринарні сертифікати на експорт молока та молочної продукції до Китаю, а у січні 2016 року такі сертифікати отримали ще два підприємства. Продуктова лінійка, спрямована на експорт, представлена сухим молоком, молочною сироваткою та сиром", - розповів він у своєму Facebook.

Відео дня

Так, йдеться про дочірнє підприємство Старокостянтинівський молочний завод, ПАТ Баштанський сирзавод, ПрАТ Літинський молокозавод, ТОВ Таращамолоко, ТОВ ТЕРРА ФУД, ТОВ Агропродекспорт.

Павленко також нагадав, що у вересні минулого року дозволи на експорт молочної продукції до Китаю отримали 18 українських компаній.

"Ринок молочної продукції Китаю має великий потенціал. І ми пишаємося тим, що експерти із сертифікації і ветеринарного нагляду КНР високо оцінили якість вітчизняної молочної продукції. Робота із розширення ринків збуту для української сільськогосподарської продукції буде продовжуватися", - підсумував він.

Нагадаємо, в січні Павленко повідомив, що 35 українських підприємств, які випускають продукцію тваринного походження, отримали можливість експортувати свою продукцію до Молдови. Крім того, в грудні десять українських виробників молочної продукції отримали дозвіл на експорт своєї продукції на ринок Європейського союзу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X