Південнокорейська Daewoo може стати постачальником для Укренерго

29 вересня 2016, 13:20
Південнокорейська компанія Posco Daewoo Corporation зареєструвалися учасником тендеру Укренерго на постачання 9 одиниць трансформаторного обладнання, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням в системі електронних закупівель ProZorro, початок аукціону за цим тендером з очікуваною вартістю обладнання 304,6 млн гривень (без ПДВ) заплановано на 15.20 2 листопада 2016 року.

Відео дня

Крім Daewoo участь у тендері прийме українська компанія Запоріжтрансформатор (ЗТР).

Заявки на участь у ще двох тендерах на закупівлю Укренерго трансформаторів з очікуваною вартістю 699,7 млн гривень і 446,1 млн гривень закінчуються 30 вересня і 5 жовтня відповідно.

Нагадаємо, що наприкінці березня 2016 року Укренерго підписало з ЗТР договір на поставку 22 автотрансформаторів і шунтуючих реакторів на загальну суму 928,6 млн гривень (з ПДВ). Ціна закупівлі трансформаторного обладнання виявилася на 1,1 млрд гривень нижче очікуваної за рахунок конкуренції на торгах ЗТР, АВВ і Siemens.


Укренерго здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває у підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X