«У звичайному режимі». У холдингу Фірташа заявили, що продовжують роботу попри санкції

25 червня 2021, 21:38

У холдингу Group DF International Дмитра Фірташа заявили, що продовжать працювати попри санкції РНБО щодо акціонера і одного з підприємств Групи.

В австрійському холдингу Group DF International олігарха Дмитра Фірташа заявили, що підприємства холдингу продовжать роботу попри введені санкції Ради національної безпеки і оборони. Про це йдеться в заяві Group DF.

Відео дня

«Перш за все, Група заявляє, що ми і наші бізнеси працюють у звичайному режимі і виконують і будуть продовжувати виконувати свої зобов’язання, як перед споживачами нашої продукції, так і перед десятками тисяч співробітників і їх сім'ями», — йдеться в заяві Group DF.

Також в холдингу підкреслили, що націлені на виконання контрактних зобов’язань з поставки продукції і надання послуг всіх бізнесів Групи: азотного, титанового, газового, логістичного, портового та інших.

У Group DF додали, що підприємства холдингу виробляють, відвантажують і доставляють мінеральні добрива десяткам тисяч підприємств аграрної галузі та постачають сировину і товари багатьом великим вітчизняним та іноземним промисловим підприємствам, а також займаються перевалкою вантажів у порту.

Також в холдингу заявили, що санкції РНБО були введені «абсолютно несправедливо».

Нагадаємо, що 24 червня президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про санкції щодо олігарха Дмитра Фірташа, бізнесмена Павла Фукса і ряду інших фізичних і юридичних осіб.

За словами секретаря РНБО Олексія Данилова, санкції проти Фірташа були введені через його участі в титановому бізнесі і постачання сировини яке потім йде на військові підприємства РФ.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X