Компанії Держкосмосу отримали 132 млн грн збитків

1 жовтня 2021, 12:01

За підсумками півріччя підприємства Держкосмосу отримали 132 млн грн збитків. Найбільше — Південмаш.

За підсумками перших шести місяців 2021 року сумарний чистий збиток компаній Державного космічного агентства склав 132 млн грн.

Про це пише проект Марлін з посиланням на звіт про виконання фінансового плану агентства.

Відео дня

Відзначається, що в звіт за підсумками другого кварталу Держкосмос вніс всього дев'ять компаній, тоді як в звіті за 2020 рік було вказано 10 компаній.

З цих дев'яти компаній тільки чотири отримали прибуток за підсумками другого кварталу 2021-го. Найбільший збиток у другому кварталі отримали наступні космічні компанії:

  • ПО Південмаш - 58,4 млн грн збитків;
  • Завод Арсенал - 5,3 млн грн збитків;
  • ПО Київприлад - 4,4 млн грн збитків.

Фінансовий план державного підприємства Укркосмос на цей рік не затверджений. У минулому році підприємство отримало 138 млн грн збитків.

У першому півріччі 2021-го середня кількість працевлаштованих працівників на дев'яти підприємствах Держкосмосу становило 12 707 осіб.

Середньомісячні витрати на оплату праці працівників склали 8,6 тис грн, на адміністративно-управлінський персонал - 13 тис грн, тоді як на директора підприємства - 119 тис грн.

Нагадаємо, що в кінці лютого цього року на посаду глави Держкосмосу був призначений Володимир Тафтай. У серпні він переміг в офіційному конкурсі на посаду глави відомства.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X