Підприємство Григоришина відключить бюджетні організації від електроенергії за борги

2 листопада 2016, 16:30
Луганське енергетичне об'єднання з 3 листопада 2016 року має намір почати відключення від електропостачання бюджетні організації та установи області, які заборгували за поставлену електроенергію

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Інтерфакс-Україна.

За даними компанії, на 1 листопада заборгованість бюджетників складає понад 1 млн грн за послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії. Понад 14 млн грн становить заборгованість по штрафним санкціям.

Відео дня

Причиною відключень обленерго називає недосконалість постанови Кабінету міністрів України №447 від 6 липня 2016 року, яке було прийнято для врегулювання питання розрахунків ЛЕО і Держказначейства.

"Енергетики неодноразово зверталися з цього приводу до уряду і профільним відомствам. В результаті 1 вересня вдалося провести нараду з цього питання під головуванням віце-прем'єр-міністра з питань АТО і окупованих територій Донецької та Луганської областей Володимира Кістіона. Луганської обласної державної адміністрації було запропоновано в установленому порядку підготувати та подати уряду проект акта про внесення змін до постанови КМУ №447 від 6 липня 2016 року", - йдеться в прес-релізі.

Нагадаємо, в жовтні ЛЕО попередило про високу ймовірність зриву опалювального сезону на Луганщині.


ЛЕО входить до групи компаній Енергетичний стандарт Костянтина Григоришина, здійснює діяльність у Луганській області.

Показати ще новини
Радіо NV
X