Підписання Путіним "пакету Ярової" призвело до обвалу акцій мобільних операторів

7 липня 2016, 17:19
Підписаний президентом Росії Володимиром Путіним у четвер, 7 липня, так званий "диктаторський пакет Ярової", що передбачає, серед іншого, зберігання електронних повідомлень користувачів, привів до обвалу акцій мобільних операторів на Московській біржі

Так, за даними на 14:30, цінні папери МТС подешевшали на 2,4%, а Мегафона впали на 1,4%, передає Російська служба BBC.

Крім того, різко подешевшали папери Ростелекома, який надає послуги зв'язку і доступу до інтернету, обвалившись на 4,6%.

Відео дня

Раніше стільникові оператори і представники телеком-компаній різко розкритикували "пакет Ярової", згідно з яким повинні бути створені центри обробки та зберігання даних, що вимагатиме від них великих інвестицій.

Тепер компанії будуть на строк до шести місяців зберігати повідомлення, розмови та іншу інформацію, якою обмінюються їх клієнти.

При цьому доступ до цієї інформації вони повинні будуть надавати без рішення суду правоохоронним органам.

Оператори зв'язку заявляли, що прийняття закону серйозно збільшить їх витрати, в результаті чого підвищаться тарифи, а також знизяться надходження до бюджету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Кремля Володимир Путін підписав так званий "диктаторський пакет", який передбачає розширення повноважень силовиків, посилення покарань, а також контроль за електронним листуванням громадян.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X