Під Харковом відкрили найпотужніший в Україні асфальтобетонний завод

24 квітня 2018, 20:48

У Харківський області ввели в експлуатацію найпотужніший в Україні асфальтобетонний завод.

Про це повідомила прес-служба Укравтодору.

Власником заводу смт. Дергачі є компанія Автомагістраль-Південь. Інвестиції в підприємство склали понад €2,5 млн. євро.

"Ми запускаємо 14-ий власний асфальтобетонний завод в Україні і п'ятий завод італійської фірми Marini Fayat Group, яка є лідером з виробництва асфальтобетонних заводів в Європі", – зазначив генеральний директор компанії Микола Тимофєєв.

Відео дня

За його словами, завдяки новому заводу компанія зможе щогодини виробляти до 320 тонн асфальту, або понад 3500 тонн за зміну, що на сьогоднішній день є рекордним показником для аналогічних підприємств в Україні.

Завод вже став виробничою базою для виконання робіт на об’єкті поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-46 Харків – Охтирка у Харківській області. Дорожньо-будівельний матеріал, вироблений на новому заводі, буде спрямований також на влаштування асфальтобетонного покриття на трасах М-03 Київ-Харків-Довжанський та Т-2104 Харків-Вовчанськ.

Автомагістраль-Південь - одна з провідних компаній в автодорожній галузі України. На сьогоднішній день компанії належить 11 виробничих баз, понад 700 одиниць дорожньо-будівельної техніки. За підсумками 2017 року компанією було проведено ремонт понад 500 км автомобільних доріг України.

Показати ще новини
Радіо NV
X