Під керівництвом А. Китиці російське підприємство підвищило продажі в Україні

27 грудня 2017, 15:56
Новини компаній

У 2017 році підрозділ «Северсталь Дистрибуція», розташоване в Україні, істотно збільшило обсяг продажів – до 100 тисяч тонн металопродукції

Лідерство талановитого управлінця Андрія Китиці, який очолював підприємство до кінця 2017 року, допомогло російським металургам збільшити продажі на ринок України.

На 2018 рік перед підприємством стоїть мета подальшого підвищення обсягу продажів. Основними продуктами для розвитку продажів у 2018 році є прокат із покриттям, а також трубна продукція.

«Ми вважаємо, що дані плани реалістичні завдяки тій базі, яку підготував Андрій Китиця за час роботи на підприємстві. Незважаючи на непросту економічну та політичну обстановку, яку ми спостерігаємо в Україні в останні роки, і яка позначилася на металоспоживанні країни, Андрій Георгійович Китиця розвинув продажі російської металопродукції на даний ринок і здійснив вагомий внесок у підтримку й розвиток російсько-українських відносин у цей непростий період", – заявив генеральний директор «Северсталь Дистрибуція» Андрейс Алексеєвс (Andrejs Aleksejevs, Латвія).

Компанія дякує Андрієві Китиці за зважені рішення і за прогнозовану, стабільну роботу компанії в Україні: «Зусилля Андрія Китиці з розвитку мережі продажів і просування російського металопрокату в Україні високо оцінені в дистрибуційній мережі дивізіону «Северсталь Російська сталь», за заслуги в Україні з просування російського металопрокату йому вручено почесну грамоту. Я особисто дякую йому за досягнення нашої компанії і за її процвітання всупереч ринковим тенденціям», – зазначив генеральний директор «Северсталь Дистрибуція» Андрейс Алексеєвс.

Компанія ТОВ «Северсталь Дистрибуція» працює на ринку України вже понад 10 років (раніше називалася «Северсталь Україна»). Підприємство забезпечує комплексні постачання металопродукції виробництва ПАТ «Северсталь». В даний час компанія має склади в Києві, Дніпрі, а також офіс продажів у Львові.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X