Philip Morris збільшила відвантаження продукції в Україні на 22,5%

19 квітня 2016, 16:41
За перший квартал цього року Philip Morris International Inc. наростила відвантаження цигарок в Україні на 22,5% порівняно з аналогічним періодом 2015-го, передає Інтерфакс-Україна

Показники збільшилися до 5,647 млрд штук.

За даними агентства, український ринок цигарок виріс на 17,3% – до 17,3 млрд штук з 14,8 млрд.

Частка Philip Morris на тютюновому ринку скоротилася на 2,4 процентних пункту – до 29,6%. Зниженні долі відбулося через Marlboro, що відображає вплив розширених цінових розривів, а також Chesterfield і President, в основному в результаті конкурентного цінового тиску в низькому ціновому сегменті, що частково компенсується низькою ціною Bond Street і L&M.

Відео дня

Нагадаємо, що один з найбільших тютюнових виробників в Україні компанія Imperial Tobacco в березні знизив ціни на окремі види своєї продукції в середньому на 3,5 грн.


Philip Morris International – один з найбільших світових виробників тютюнових виробів. В Україні компанія працює більше 15 років. Виробляє продукцію на фабриці в Харківській області. Philip Morris Україна реалізує на українському ринку такі марки сигарет, як Chesterfield, Bond Street, Marlboro, L&M і Parliament.

Показати ще новини
Радіо НВ
X