Вхід рубль, вихід — два. Philip Morris вже три місяці шукає покупця на російські активи

22 червня, 10:10
Тютюновий гігант Philip Morris намагається вийти з російського ринку (Фото:kapital.kz)

Тютюновий гігант Philip Morris намагається вийти з російського ринку (Фото:kapital.kz)

Тютюновий гігант Philip Morris намагається знайти покупця на російські активи. Компанія вивезла із РФ іноземних співробітників.

Тютюновий гігант Philip Morris International вже три місяці шукає покупця на свої російські активи, пише The Wall Street Journal.

Компанія розпочала процес виходу з російського ринку в березні невдовзі після вторгнення Росії в Україну. Тютюновий гігант веде переговори з постачальниками, зацікавленими у покупці бізнесу.

Відео дня

Процес включає дотримання московських правил зміни персоналу, запобігання помилкам, які можуть спонукати уряд націоналізувати бізнес, і спроби захистити співробітників від арешту.

«Це страшенно складно. Це справді зубодробильно», — зазначив голова компанії Яцек Ольчак.

У 2021 році на Росію припадало майже 10% глобального обсягу поставок сигарет і тютюну Philip Morris, що нагрівається, і близько 6% від її чистої виручки в розмірі $31,4 млрд.

На кінець березня активи російських операцій становили близько $1,4 млрд. Зазначається, що через звільнення з російського ринку Philip Morris досягне мети з глобальних продажів своєї бездимної продукції на рік пізніше, ніж очікувалося.

"Росія була хорошим ринком", - зазначив фінансовий директор компанії Еммануель Бабо.

Philip Morris вжила заходів і на випадок націоналізації підприємства, захистивши корпоративні відомості на цифрових носіях. Також компанія вивезла із Росії всіх іноземних співробітників.

Нагадаємо, що ще в березні Philip Morris International оголосила про згортання виробництва в Росії і зняла з продажу низку сигаретних брендів .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X