Pfizer продовжить постачання ліків до Росії, але передасть доходи з них на гуманітарну допомогу українцям

14 березня 2022, 17:44

Американська транснаціональна фармацевтична компанія Pfizer повідомила, що не зупинятиме постачання ліків до Росії, але передасть доходи з них на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали внаслідок російської агресії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Pfizer виступає «проти російської війни в Україні та створеної нею жорстокої ситуації», однак зазначає, що проти постачання ліків санкції не вводилися з гуманітарних міркувань.

Відео дня

«Pfizer дійшла висновку, що добровільне призупинення постачання наших ліків до Росії буде прямим порушенням нашого основного принципу пріоритету пацієнтів. Припинення доставки ліків, у тому числі для лікування раку або серцево-судинних захворювань, призведе до значних страждань пацієнтів та потенційних смертей людей, особливо серед дітей та літніх людей», — пояснили в компанії.

Збереження поставок ліків до Росії не означає, що компанія продовжуватиме вести бізнес у Росії у звичайному режимі, підкреслили в Pfizer.

"Сьогодні ми оголошуємо, що Pfizer негайно пожертвує весь прибуток нашої російської філії на безпосередню гуманітарну допомогу народу України. Це буде доповненням до всіх інших нещодавно оголошених пожертв від Pfizer Україні», - повідомили в компанії.

Також Pfizer більше не ініціюватимемо нові клінічні випробування в Росії і припинить набір нових пацієнтів для поточних випробувань, які проводяться в країні. Компанія планує перенести всі поточні клінічні випробування на альтернативні майданчики за межами Росії.

"Хоча Pfizer не володіє і не управляє жодними виробничими майданчиками в Росії, ми припинимо всі заплановані інвестиції з місцевими постачальниками, призначені для нарощування виробничих потужностей в країні", - додали в компанії.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сьогодні заявив, що станом на ранок понеділка 209 компаній повністю пішли з російського ринку та припинили взаємодію з російськими партнерами, 378 обмежили роботу частково.

Показати ще новини
Радіо NV
X