Перший в Україні. Під Києвом відкрили завод з виробництва покриття для футбольних полів

30 вересня 2017, 19:02
У суботу, 30 вересня, в Бориспільському районі Київської області відкрили перший в Україні вітчизняний завод з виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків і професійних футбольних полів

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Реалізація масштабного проекту пройшла без залучення бюджетних коштів і в максимально стислі терміни.

"Федерація футболу України стала першою у світі національною футбольною асоціацією, яка має власне підприємство такого типу", - зазначили в прес-службі.

Відео дня

Партнером ФФУ щодо втілення ідеї створення підприємства стала німецька компанія Polytan, яка, починаючи з 1969 року, є одним зі світових лідерів у виготовленні штучних спортивних покриттів, а її продукція - сертифікована ФІФА.

"Потужності нового заводу наразі складають близько 700 тис. квадратних метрів штучного покриття на рік - приблизно 100 повнорозмірних футбольних полів або понад 700 майданчиків формату 42х22 м. Утім, в разі необхідності, потужності виробництва можна збільшити до 2 тис. квадратних метрів штучного покриття на рік", - йдеться в повідомленні.

Участь у церемонії відкриття підприємства взяли президент ФФУ Андрій Павелко, віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко та голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Раніше повідомлялося, що німецький холдинг Leoni AG, який займається виробництвом електропроводки для автомобілів, відкрив завод із виробництва електрообладнання для легкових автомобілів на 800 робочих місць в Коломиї Івано-Франківської області.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X