Перший кредит від ЄБРР у гривні: Львівська компанія отримала 135 мільйонів на створення нових робочих місць

21 січня 2017, 07:53
Європейський банк реконструкції та розвитку надав перший кредит в українській валюті. Його користувачем стала торгово-виробнича компанія Львівхолод

Про це повідомляє Укрінформ.

Компанія представлена у Західній Україні мережею зі 110 продуктових магазинів самообслуговування.

"Це наш перший досвід фінансування в українській валюті. І знаково, що він практикується саме у Львові, з яким ми вже маємо надзвичайно цікаві проекти, такі як будівництво Бескидського тунелю, вітрової електростанції у Самборі тощо. Ці інвестиції – результат системної роботи обласної влади, а також таких підприємців, які, дбаючи про власний бізнес, тим самим дбають і про майбутнє регіону",- зазначив директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Відео дня

За його словами, визначальним критерієм для надання інвестиції стала перспектива створення компанією понад тисячі нових робочих місць, а також реалізація енергоефективних технологій та розбудова логістичного центру.

Кредитна угода, укладена між ЄБРР та Львівхолодом, передбачає надання 135 млн грн кредиту терміном на 6 років. Ця сума піде на створення ще 42 магазинів.

Як зазначив на церемонії підписання кредитної угоди голова ЛОДА Олег Синютка, підтримка стратегічних проектів на Львівщині з боку ЄБРР - це сигнал для інших капіталовкладників про те, що в цьому регіоні - сприятливий інвестиційний клімат.

Загалом ЄБРР підтримує на Львівщині понад 100 компаній. Це не лише інвестиції, а й ефективна консультаційна допомога.

Раніше повідомлялося, один із найбільших світових рітейлерів зацікавився київським Lavina Mall.

Показати ще новини
Радіо НВ
X