Перший 4G-тендер, продаж активів Приватбанку та інші головні ділові новини дня

17 жовтня 2017, 20:17
ТОП головних новин українського бізнесу за 17 жовтня від НВ Бізнес

1 В Україні визначилися з початоком першого тендеру на 4G

У першій декаді листопада 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації має намір оголосити тендер по отриманню ліцензій на надання послуг зв'язку стандарту 4G в діапазоні 2600 МГц.

Відео дня

А ось паралельний початок процесу підготовки до 4G тендеру в діапазоні 1800 МГц можливий при оперативному прийнятті необхідних для цього рішень користувачами радіочастотного ресурсу.

Відзначимо, що раніше оператори заявляли, що умовою їх участі в конкурсі на 4G є гарантія збереження за ними частот в діапазоні 1800 МГц, від яких їм для проведення конкурсу тимчасово доведеться відмовитися.

2 Активи Приватбанку виставили на продаж

Державний Приватбанк виставив на продаж 17 об'єктів нерухомості (квартир) на суму 50 млн грн через державне підприємство СЕТАМ (OpenMarket).

Відзначимо, що раніше заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова заявила, що Приватбанк має продати непрофільні активи, в тому числі і ряд об'єктів нерухомості, які знаходяться на балансі банку.

3 Курченко купив великого російського постачальника автогазу

Український олігарх-втікач Сергій Курченко купив великого гравця російського ринку зрідженого газу - московську компанію СГ-Трейдинг, яка входить до групи АФК Система російського мільярдера Володимира Євтушенкова.

Компанія СГ-Трейдинг займається експортом автогазу в Україну.

СГ-Транс став п'ятим паливним активом, який Курченко придбав за останні п'ять років. Тепер Курченко володіє мережею з 377 заправок, з них 336 - у Німеччині, а 41 АЗС - у анексованому Криму.

4 Стала відома дата запуску прямого потягу до Австрії

Австрійські залізниці внесли до системи бронювання новий безпересадочний потяг сполученням Київ-Львів-Будапешт-Відень.

Згідно з інформацією на сайті австрійської залізничної компанії, потяг (вочевидь, мова йде про причіпний вагон або вагони) на даному маршруті повинні запустити з 10 грудня поточного року.

5 За рік українці обікрали магазини на мільярд

Українці за рік вкрали з магазинів роздрібної торгівлі товарів на суму більш ніж 1 млрд грн. Так, кожен 20-й товар - вкрадений.

Зазвичай крадуть дорогі, невеликого розміру товари: прилади для гоління, одяг, взуття. З продуктів - сир, ковбасу, овочі, горілку.

Такими були головні ділові новини вівторка.

Показати ще новини
Радіо NV
X