Альтернативне донбаському вугілля поставлять в Україну 20-21 серпня - Насалик

4 серпня 2016, 15:40
Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик повідомив, що перше судно антрацитовим вугіллям прибуде в україну 20-21 серпня, передає Інтерфакс-Україна

"Вже 20-21 серпня прийде перше судно з іншим (альтернативним що видобувається на окупованому Донбасі – НВ) джерелом постачання вугіллям", – заявив міністр.

За його словами, поставка буде в розмірі 130 тис. т. Більше деталей голова Міненерговугілля не розкрив, пославшись на комерційні умови контракту.

Відео дня

Закупівлі стали можливі завдяки встановленій індикативній ціні вугілля в розмірі 1,370 тис. грн за тонну від початку серпня.

Крім того, Насалик підписав наказ про реконструкцію двох блоків Зміївської ТЕС для їх переведення з антрацитових марок вугілля на вугілля газові групи. На це виділяти 170 млн грн.

Нагадаємо, прес-секретар Спільного центру з координації та контролю питань припинення вогню підполковник Вадим Бакай повідомляв, що перші 43 вагони з вугіллям прибутку з окупованої території Донецької і Луганської області в Україну після майже двохмесячного перерви на ділянці залізничного перегону Микитівка-Майорск.

Насалик повідомив, що повністю відмовитися від закупівлі антрациту, що видобувається на Донбасі, поки неможливо.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X