Переговори про транзит газу продовжаться у Відні - глава Оператора ГТС України

21 грудня 2019, 11:42

Компанії Оператор ГТС України і Газпром проведуть у Відні переговори про реалізацію досягнутих домовленостей про транзит російського газу.

Двосторонні переговори про транзит російського газу через Україну між компаніями Оператор ГТС України і Газпром продовжаться у Відні. Про це в Facebook повідомив гендиректор Оператора ГТС Сергій Макогон.

Відео дня

«Після виснажливих переговорів у Берліні і Мінську прямую до Відня продовжувати двосторонні переговори в форматі Оператор ГТС України — Газпром щодо реалізації досягнутих вчора домовленостей», — написав він.

Макогон також привітав українську делегацію з успішним завершенням переговорів у Мінську і пообіцяв пізніше надати деталі зустрічі.

Як повідомлялося, 21 грудня в Офісі президента України заявили, що Україна і Росія досягли «остаточної домовленості з принципових позицій» по транзиту газу через ГТС України і врегулювання взаємних претензій, не розкривши при цьому деталей угоди.

Помічник президента України Андрій Єрмак заявив, що російська сторона погодилася грошима, а не газом, виплатити Україні $3 млрд боргу за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X