Виробник Oreo, Nestle та Pepsi зіштовхнулися з «внутрішнім активізмом». Європейські співробітники проти продовження роботи у РФ

14 квітня 2022, 17:13
Pepsi призупинила продаж газування у Росії, але продовжує продавати «предмети першої необхідності» (Фото:REUTERS/Sergey Pivovarov/File Photo)

Pepsi призупинила продаж газування у Росії, але продовжує продавати «предмети першої необхідності» (Фото:REUTERS/Sergey Pivovarov/File Photo)

Компанії Mondelez, Nestle і PepsiCo розкритикували своїх співробітників у Східній Європі через рішення продовжити роботу в РФ.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Виробник печива Oreo компанія Mondelez, а також Nestle та PepsiCo зіткнулися зі звільненням співробітників в Україні та опором з боку працівників у Східній Європі через рішення компаній зберегти бізнес у РФ.

Відео дня

Про це пише Reuters з посиланням на внутрішні корпоративні повідомлення та інтерв'ю із шістьма співробітниками.

Активність співробітників доповнюється неодноразовими закликами України до західних компаній розірвати усі комерційні зв'язки із Росією.

Співробітники компаній, які висловлюються проти продовження роботи з РФ або звільняються з компанії, переважно базуються в Україні, Польщі або Східній Європі.

Зокрема. Reuters ознайомився з внутрішнім листом Nestle, в якому розповідалося, що невстановлена кількість українських співробітників звільнилася з компанії, а працівників, що залишилися, буллили в соціальних мережах за те, що вони залишилися в компанії, яка веде бізнес з Росією.

Крім того, близько 130 співробітників Mondelez у Балтійському регіоні ( Литва, Латвія та Естонія) у березні направили генеральному директору компанії Дірку Ван де Путу петицію з вимогою припинити всі операції в Росії.

« Кожен російський рубль, сплачений до держбюджету у вигляді податків та зарплат ( допомагає) агресору постачати свою армію та вбивати ще більше українців, серед яких є діти, жінки, старі», — цитує агентство петицію співробітників.

Також деякі співробітники Mondelez, Nestle та PepsiCo заявили агентству Reuters, що хочуть від своїх роботодавців більш жорстку позицію щодо Росії.

Як зазначає агентство, компанія Pepsi призупинила продаж газованих напоїв у Росії, але продовжує продавати те, що вона називає предметами першої необхідності, включаючи закуски та молочні продукти.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X