PayPal заблокував рахунки російської компанії, яку обвинувачують у кібератаці

3 жовтня 2016, 14:15
263
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

PayPal заблокував особисті і корпоративні акаунти компанії King Servers

Платіжна система PayPal заблокувала особисті і корпоративні акаунти компанії King Servers, яку звинувачують у кібератаці хакерів на виборчі системи США

Про це повідомив власник компанії Володимир Фоменко, передає РИА Новости.

"Я дізнався, що без пояснення причин заблоковані мої особисті і корпоративні акаунти в платіжній системі PayPal. Я поки не можу приймати і відправляти платежі. У самій компанії мені не змогли пояснити, з чим це пов'язано, крім того, що необхідно перевірити деякі дані. Ми завжди ретельно виконуємо вимоги угоди. Я б не хотів думати, що блокування аккаунта в системі PayPal може бути пов'язане з діями третіх осіб за вчинення протиправних дій з використанням наших серверів", – сказав він.

Раніше американські фахівці заявили, що King Servers, власник якої проживає в алтайському Бійську, належать шість з восьми IP-адрес, оприлюднених ФБР у зв'язку з розслідуванням злому. Це називалося однією з причин, по яких в атаці побачили "російський слід".

За словами Фоменка, в даний момент, в компанію ніхто так і не звернувся. Раніше він заявляв, що його компанія має намір звернутися до ФБР для спільного розслідування ситуації.

Нагадаємо, що газета New York Times повідомляла, що кібератаки хакерів на виборчі системи в американських штатах Арізона і Іллінойс підтримувала комп'ютерна компанія King Servers, що належить 26-річному російському бізнесменові Володимиру Фоменко з Бійська. За даними видання, американські експерти з кібербезпеки встановили, що при зломі систем використовувалися адреси серверів компанії Фоменко.

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 12:33

article_img
Політолог намалював портрет типового виборця Володимира Зеленського
Геополітика

Сьогодні, 14:28

article_img
Україна здатна оживити занепалий дух Європи - французький філософ
Авто

Сьогодні, 12:25

article_img
Як Тузик грілку. Tesla обійшла Audi і Jaguar в незалежному тесті автономності

Головне

Політика

Сьогодні, 14:24

article_img
Прозорі стіни та молодь. НВ побувало у передвиборчому штабі Зеленського
Євробачення

Сьогодні, 20:38

article_img
Євробачення 2019. Онлайн-трансляція фіналу нацвідбору в Україні
Країни

Сьогодні, 13:51

article_img
Троє британських міністрів хочуть відкласти Brexit