PayPal може купити Pinterest за $45 млрд — ЗМІ

21 жовтня 2021, 09:00

Американська платіжна система PayPal Holdings Inc. веде переговори про можливу покупку інтернет-сервісу Pinterest, повідомили американські ЗМІ.

Bloomberg відзначає, що якщо ця угода відбудеться, вона може стати найбільшою технологічною угодою в цьому році і наблизити платіжну компанію до її амбіцій стати «супердодатком».

Відео дня

За інформацією агентства, сторони обговорюють продаж за ціною $70 за акцію. Тобто Pinterest оцінюється приблизно в $45 млрд, включаючи акції класу B. Це приблизно на 26% дорожче від ціни закриття торгів у вівторок.

Угода також буде найбільшою покупкою в історії PayPal. Під керівництвом головного виконавчого директора Дена Шульмана компанія націлилася на те, щоб стати універсальним додатком для всього, що пов'язано з покупками і фінансами, на зразок китайських Alipay або WeChat. PayPal планує додати у свій оновлений додаток ряд нових послуг, включаючи високоприбуткові ощадні рахунки, послугу переведення в готівку чеків і можливість інвестування в акції.

Капіталізація PayPal становить приблизно $304 млрд. Компанія хоче, щоб кількість її клієнтів зросла до кінця 2025 року до 750 млн з нинішніх 403 млн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X