Пасажири поїзда Київ-Варшава будуть проходити прикордонний контроль в Києві

2 квітня 2019, 13:52

Поїзд Київ-Варшава частково змінить графік руху

З 5 квітня прикордонний і митний контроль замість станції Ягодин в поїзді Київ-Варшава буде проходити на станції Київ-Пасажирський. Про це повідомляє Укрзалізниця.

Відео дня

"Пасажири повинні зайняти свої місця в поїзді не пізніше ніж за 25 хвилин до його відправлення зі станції Київ-Пасажирський. Для поліпшення обслуговування пасажирів з 5 квітня 2019 проходження прикордонного та митного контролю в поїзді № 67/68 Київ-Варшава переноситься зі станції Ягодин на станцію Київ-Пасажирський", - сказано в повідомленні.

У зв'язку із зазначеними змінами з проведення прикордонного і митного контролю в поїзді № 67/68 Київ-Варшава частково змінюється графік його курсування. За оновленим графіком він курсуватиме з 5 квітня з Києва і з 4 квітня з Варшави.

У квитках пасажирів поїзда № 67/68 Київ-Варшава зі станції Київ-Пасажирський буде вказано час відправлення 18:48 (замість 19:13 за розкладом). Саме до цього часу пасажири поїзда повинні пройти митний контроль, який здійснять працівники Державної фіскальної служби у вестибюлі вокзалу Київ-Пасажирський на виході до перону першого шляху. Митники перевірять наявність квитків, паспортів, оглянуть багаж пасажирів. Після проходження митного контролю пасажирам дозволять пройти на перон і здійснити посадку в поїзд.

Укрзалізниця попереджає, що ті пасажири, які не здійснили посадку о 18:45, в поїзд № 67/68 Київ-Варшава допускатися не будуть.

Прикордонний контроль буде здійснюватися безпосередньо у вагонах, для цього передбачено час - 25 хвилин - до відправлення поїзда.

Графік курсування по території Польщі поїзда № 67/68 Київ-Варшава не зміниться.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця змінить графік руху трьох потягів Інтерсіті+.

Показати ще новини
Радіо NV
X