«Найгірший літній сезон». IATA знову погіршила прогноз падіння пасажирських авіаперевезень

29 вересня 2020, 17:59

Міжнародна асоціація повітряного транспорту втретє за рік погіршила прогноз падіння пасажирських авіаперевезень в 2020 році. Тепер чекають обвалу на 66%.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА) знову погіршила прогноз падіння пасажирських авіаперевезень в 2020 році в порівнянні з минулим роком. Тепер в асоціації прогнозують падіння на 66%, йдеться в повідомленні на сайті IATA.

Відео дня

Чергове погіршення прогнозу в асоціації пов'язують з "катастрофічними" показниками трафіку в серпні, які "ставлять хрест на гіршому в галузі літньому сезоні".

"Відновлення міжнародного попиту практично відсутня, а внутрішні ринки Австралії і Японії фактично регрессировали перед обличчям нових спалахів і обмежень на поїздки", - йдеться в заяві IATA з посиланням на главу асоціації Олександра де Жуньяка.

За словами Жуньяка, раніше в асоціації припускали, що річне падіння попиту на 63% в порівнянні з 2019 роком буде настільки поганим, наскільки це взагалі можливо. Однак пізніше в IATA перерахували прогноз до падіння на 66%.

Це вже не перший негативний прогноз асоціації з початку року. Ще в квітні IATA очікувала падіння глобальних авіаперевезень на 46%. Влітку асоціація двічі змінювала прогноз - спочатку до 55%, а потім до 63%.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X