Партнер Порошенка виграв тендер на поставку 40 тролейбусів

7 серпня 2017, 17:28
Автоскладальний завод №1 (Богдан Моторс), що належить корпорації Богдан і випускає автобуси і тролейбуси, може поставити 40 тролейбусів з низькою підлогою в Кременчук за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, пропозиція Богдан Моторс акцептована тендерним комітетом замовника (Кременчуцьке тролейбусне управління) як найбільш вигідна за ціною.

Відео дня

Богдан повинен поставити до Кременчука 35 од. 12-метрових і п'ять 18-метрових тролейбусів.

Раніше, в кінці минулого року, ЄБРР повідомив про намір надати кредит на суму до 8 млн євро комунальному підприємству Кременчуцьке тролейбусне управління на закупівлю 50 нових тролейбусів, запасних частин до них і ремонтно-діагностичного обладнання.

Кредит, наданий під гарантію міста, буде супроводжуватися інвестиційним грантом на суму до 2 млн євро з Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та екології, найбільшим вкладником якого є ЄС.

Нагадаємо, компанія Богдан Моторс, яка належить партнеру президента України Петра Порошенка Олегу Свинарчуку-Гладковському, об'єднує виробничі активи одного з провідних українських автовиробників - корпорації Богдан (автобусно-тролейбусний завод в Луцьку і завод легкових авто в Черкасах).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X