Паркінг в аеропорту Бориспіль добудують на умовах довгострокової оренди

24 лютого 2016, 17:01
Кабінет міністрів України прийняв рішення про те, що паркінг біля терміналу D аеропорту Бориспіль добудують на умовах концесії – передає Інтерфакс-Україна

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський повідомив, що у фінансовому плані аеропорту на цей рік предбачено 168 млн грн на завершення будівництва паркінгу.

Завершення будівництва вже виключено із цільової програми розвитку аеропорту. За оцінками Пивоварського, щоб закінчити роботи потрібно ще 100 млн грн.

Відео дня

Міністр заявив, що є два варіанти вирішення цього питання: або аеропорт добудовує своїми силами, або проводити новий конкурс і відбирати нового підрядника.

В кінці грудня 2015 року мінінфраструктури розпорядилоя прискорити проведення конкурсу з відбору інвесторів для реалізації проекту по будівництву.

Зараз відкрито кримінальне провадження так, як підрядник отримав аванс, який він не відпрацював. У серпні минулого року в судовому порядку розірвано договір між Борисполем і генпідрядником будівництва паркінгу.

Суд зобов'язав його відшкодувати аеропорту основний борг майже 94 млн грн, а також пеню – 4,095 млн і судові витрати – 74,298 тис. грн. У вересні того ж року генпідрядник подав апеляцію на рішення про розірвання.

Нагадаємо, в лютому біля терміналу D прибрали бетонні обмежувачі.

Показати ще новини
Радіо NV
X