Airbnb залучила $1 млрд від нових інвесторів на тлі пандемії і скасування бронювань

7 квітня 2020, 10:45

Нещодавно компанія знизила власну оцінку на тлі пандемії коронавируса і скасування бронювань.

Сервіс короткострокової оренди житла Airbnb залучив $ 1 млрд від Silver Lake Partners і Sixth Street Partners в поєднанні боргових і пайових цінних паперів, повідомляє Financial Times з посиланням на компанію.

Відео дня

«Не дивлячись на те, що нинішня обстановка явно важка для індустрії гостинності, бажання подорожувати і отримати справжній досвід є фундаментальним і стійким», - прокоментували угоду в Silver Lake Partners.

Залучені інвестиції можуть допомогти компанії справитися із затяжною кризою через пандемію коронавируса, відклавши плани по виходу на IPO, зазначили у виданні.

Тижнем раніше компанія знизила власну оцінку до $ 26 млрд на тлі масового скасування бронювань через пандемію. У 2020 році Airbnb планувала провести IPO, інвестори оцінювали сервіс оренди житла в $ 31 млрд.

Silver Lake Partners- американська приватна компанія, яка спеціалізується на інвестиціях в нові технології. Silver Lake Partners є одним з найбільших в світі інвесторів в технологічні компанії.

Sixth Street Partners - міжнародна фінансово-інвестиційна компанія. Портфель фірми включає в себе широкий спектр активів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X