Падіння вартості Facebook стало рекордним за всю історію США

27 липня 2018, 10:30

Акції американської компанії Facebook Inc., якій належить найбільша у світі соціальна мережа, обвалилися 26 липня за один день на 19%, а капіталізація знизилася більш ніж на $120 млрд, передає агентство Інтерфакс-Україна. Це стало історичним рекордом для компанії, що має лістинг у США.

Капіталізація соціальної мережі, акції якої очолювали в цьому році зростання паперів провідних технологічних компаній, обвалилася через переоцінку інвесторами перспектив компанії, яка повідомила про майбутнє уповільнення темпів зростання виручки та зростаючий регулятивний тиск.

Відео дня

Аналітики, виходячи з поточних прогнозів, перераховують свої моделі для компанії, закладаючи в них щорічне зростання виручки Facebook вже не на 40 відсотків, а на 20, пише Financial Times.

Як стало відомо напередодні, виручка Facebook у другому кварталі 2018 року підскочила на 42% і досягла $13,2 млрд. При цьому аналітики в середньому оцінювали виторг Facebook майже в $13,4 млрд. Востаннє виручка компанії виявлялася гіршою від прогнозу в першому кварталі 2015 року.

Нагадаємо, що раніше щодо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в історії скандал. Через додаток This is Your digital life, створений професором Кембриджського університету російського походження Олександром Коганом, було зібрано персональні дані 50 млн користувачів. З порушенням правил Facebook дані було передано третій стороні - компанії Cambridge Analytica, заснованій мільярдером Робертом Мерсером.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X