Український сервіс доставки овочів OVO залучив $150 000 на розвиток

16 березня 2021, 11:52

Український сервіс по доставці овочів і фруктів OVO оголосив про залучення $150 000 на розвиток, пише Vector.

Стартап залучив кошти від фонду TA Ventures Вікторії Тігіпко і клубу приватних інвесторів ICLUB. Компанія залучила інвестиції на pre-seed раунді. Оцінку в OVO не розкривають. Угоду провели ще в 2020 році.

Відео дня

Отримані кошти підуть на подальший розвиток сервісу. У планах OVO стати лідером ринку доставки свіжих фруктів і овочів до кінця 2021 року.

«Всього за кілька місяців після інвестиції команда збільшила місячну виручку в 5 разів і відкрила перший дарк-стор», - зазначив партнер TA Ventures Олег Маленков.

Відзначається, що в планах OVO відкрити кілька «дарк-сторів» (мережа складських приміщень для онлайн-магазинів - ред.) по Києву. Для цього до кінця березня стартап планує залучити інвестиції в рамках ще одного раунду.

OVO - це сервіс замовлення та доставки овочів і фруктів по Києву і в 25 кілометровій зоні за містом. Сервіс був запущений в розпал жорсткого карантину в Україні - в квітні 2020 року. Засновники проекту - Роман Мелкумов і Степан Зіняк.

TA Ventures - венчурна компанія, що інвестує в інноваційні інтернет-проекти в Україні, Росії та інших країнах СНД, а також в США і Європі. Керуючий директор фонду - Вікторія Тігіпко.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X