Отримав визнання. Меркель позитивно відгукнулася про літаки заводу Антонов

28 жовтня 2015, 06:26
Канцлер Німеччини Ангела Меркель на українсько-німецькому форумі в Берліні позитивно оцінила літаки заводу авіазаводу ДП Антонов

"Україна має хорошу основу для розвитку економіки ... і ряд добре розвинутих секторів. Я при цьому маю на увазі аграрну сферу, машинобудування, зокрема, літакобудування. Крім того, я хотіла б сказати, що німецький Бундесвер у своїх діях в Афганістані використовував літаки Антонов, і вони були досить надійними", - заявила Меркель, передає РБК-Україна з посиланням на прес-службу підприємства.

Відео дня

Відзначається, що протягом багатьох років Німеччина залишається постійним замовником послуг з перевезення надважких і великогабаритних вантажів літаками Ан-124-100. У Лейпцигу базуються Руслани, задіяні в програмі SALIS (Strategic Airlift Interim Solution). До того ж, компанії Німеччини виступають партнерами ДП Антонов у створенні нових літаків, в тому числі багатоцільового сімейства Ан-148 і Ан-158.

"Імпортозаміщення і модернізація виробництва - стратегічні напрямки розвитку нашого підприємства. Тому ми ініціюємо об'єднання зусиль з німецькими компаніями у виробництві перспективних транспортних літаків Ан-132 і Ан-178", - зазначив віце-президент ДП Антонов Сергій Семовоник.

Раніше Саудівська Аравія, Китай і Азербайджан інвестують мільярди в літаки Антонов.

Показати ще новини
Радіо НВ
X