Оточення колишнього керівництва Укрпошти передумало позиватися до уряду

22 серпня 2016, 13:07
Невідомий позивач відмовився оскаржувати в суді призначення Смілянського гендиректором Укрпошти

Суд проти Кабміну, Мінінфраструктури та Мінекономрозвитку і торгівлі (МЕРТ), який мав розглянути скаргу про порушення під час проведення тендеру з відбору керівника Укрпошти, не відбудеться. Як стало відомо НВ Бізнес з джерел у МЕРТ, невідомий позивач підкликав свою скаргу.

Відео дня

За неофіційною інформацією, позов в Окружний адміністративний суд Києва направив комерційний директор Укрпошти Дмитро Чалий. Він з грудня 2014 року займав цю посаду, працюючи під керівництво виконуючого обов’язки гендиректора Укрпошти Ігоря Ткачука. Суд 9 серпня 2016 року відкрив справу та призначив перше судове засідання на 1 вересня цього року.

У квітні 2016 року уряд провів конкурс із відбору кандидата на посаду гендиректора Укрпошти, в якому переміг Ігор Смілянський. Цей конкурс був третім за рахунком– попередні два були заблоковані в судах. Ігор Ткачук, який з грудня 2014 року працював в.о. гендиректора поштового оператора, взяв участь у другому і програв. За неофіційними даними, тоді конкурс заблокувало оточення Ткачука, щоби той зміг залишитися на чолі Укрпошти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X