Особливості мобільного трейдингу на Форекс

10 березня 2017, 16:15
PR

Торгівля валютою на ринку Форекс – одне з найбільш дохідних і привабливих занять

Але досягти успіху тут вдається лише тим, у кого на озброєнні знаходиться повноцінний технічний арсенал, доступ до терміналу і можливість здійснювати будь-які операції в зручний час, незалежно від місця розташування.

Відео дня

Сучасний вік технологій відкриває перед трейдером всі двері в торговельну діяльність. Якщо раніше угоди укладалися брокерами тільки після дзвінка або під час особистого спілкування, то зараз достатньо мати під рукою планшет або смартфон, щоб орудувати мільйонними операціями на валютному ринку Форекс.

Використання телефону з встановленим на нього торговим терміналом виглядає дійсно дуже зручним, оскільки вам немає абсолютно ніякої необхідності тягати з собою стаціонарний комп'ютер або ноутбук. Досить просто зайти в додаток і, проаналізувавши поточне положення на ринку, прийняти відповідне рішення.

Чому віддалений трейдинг настільки важливий?

Для того, щоб вести віддалену торгівлю, вам доведеться підібрати стабільний додаток для смартфона і встановити його для подальшої роботи. Коли людина не може довгий час залишатися на одному місці, вона просто бере з собою смартфон і працює через нього, не звертаючи уваги на такі проблеми, як несумісність програмного забезпечення, повільна робота, властиві стаціонарним комп'ютерам.

Під час торгівлі на валютному ринку Форекс через мобільний пристрій, вам доведеться вибрати відповідний метод управління рахунком. Оскільки форекс брокер на валютному ринку чудово орієнтуються в технологічному процесі та на ринкових умовах, на багатьох сайтах компаній вже є адаптовані до технологічного процесу та умов ринку майданчики, де можна вести торгівлю в досить комфортних умовах. Чим відрізняється даний метод мобільного трейдингу? У першу чергу, вам не доведеться завантажувати та встановлювати програму, оскільки все необхідне можна буде отримати на сайті.

Завдяки мобільному формату, торгуючи на валютному ринку, вам буде набагато простіше проводити дії технічного аналізу, спираючись на розширені функції. Отже, основним плюсом торгівлі через браузер, є те, що для потрапляння у власний обліковий запис, вам потрібен лише браузер і підключення до мережі інтернет.

Другий поширений метод торгівлі на ринку Форекс – це підключення до VPS сервера. Така торгівля хороша в першу чергу тим, що не змушує гравця витрачати багато годин власного часу на вивчення ринку і грамотне прийняття рішення.

Торгівля через смартфон дозволяє оперативно отримувати інформацію з індикаторів, а також своєчасно звертатися до радників і алгоритмів. При цьому гравець, незалежно від операційної системи, на якій працює його девайс, зможе метатрейдер 4 скачати і працювати з ним необмежено довго.

Серед розглянутих варіантів залишилося голосове керування, при якому гравець може дистанційно вирішити, як чинити зі своїм рахунком, оперативно укладати угоди і закривати їх у відповідний період часу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X