Ощадбанк звинуватили в передачі Слов'янського комбінату невідомій фірмі

20 квітня 2016, 19:36
Компанія Lauffer Group заявила, що Ощадбанк має намір передати майно Слов'янського масложирового комбінату непрозорій фірмі

За повідомленням компанії Ощадбанк планує здійснити передачу за договором про оренду, однак майно йому не належить. Фінустанова вписала актив як предмет оренди у договорі з компанією СФС Трейд.

Відео дня

У Lauffer Group вважають, що угода непрозора через низку причин. По-перше, діє судове рішення, що забороняє відчужувати майно заводу. А оціночна вартість комбінату не відповідає дійсній.

За даними Lauffer Group СФС Трейд виникла не так давно, у 2015 році. Вона заснована Юрієм Давидовим, колишнім головою правління групи Креатив.

"Договір оренди між Ощадбанком і СФС Трейд передбачає "копійчані" орендні платежі. У той час як компанія пропонує на умовах реструктуризації виплатити банку реальну суму заборгованості. Банк ультимативно відмовляється від реструктуризації кредиту, і вибирає отримання 700 тис. грн орендних платежів в місяць. Для того, щоб банк компенсував суму заборгованості шляхом оренди за даним договором йому знадобиться більше 70 років. Компанія запропонувала вісім робочих сценаріїв реструктуризації, тривалість якої обчислювалася роками, що традиційно для банківської практики, але не десятками років",заявили в Lauffer Group.

У компанії також заявили про рейдерське захоплення підприємства.

Lauffer Group посилаючись на судове рішення Київського районного суду р. Донецька зазначає, що комбінат належить їй і не є предметом застави або іпотеки, відповідно на нього не може бути накладено стягнення.


Компанія Lauffer Group спеціалізується на виготовленні борошна і хлібобулочних виробів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X