Ощадбанк заявив про законність списання коштів Януковича

28 грудня 2017, 15:17
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Державний Ощадбанк вважає безпідставними звинувачення в незаконності спецконфіскації $1,5 млрд, заарештованих на рахунках колишнього президента Віктора Януковича і його оточення.

Про це повідомили в прес-службі банку.

"Усі кошти по спецконфіскації знаходяться на рахунках Держказначейства. Будь-які звинувачення в "незаконному списанні" не мають ніяких підстав. Ощадбанк діяв у чіткій і безумовній відповідності з вимогами чинного законодавства", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

В Ощадбанку зазначають, що інформація про перерахування коштів на рахунки Держказначейства підтверджена.

"Відповідні документи знаходяться у розпорядженні всіх зацікавлених державних органів та розміщені на сайті Генеральної прокуратури України", - додали в банку.

Нагадаємо, що у квітні державний банк Ощадбанк розпочав спецконфіскацію $1,5 млрд коштів Януковича.

Пізніше Печерський районний суд відкрив провадження за позовом Януковича до голови правління державного Ощадбанку.

У вересні суд вимагав у Ощадбанку інформацію про кошти екс-президента на рахунках банку станом на 10 листопада 2016 року.

Разом з тим, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) проводить виїмку документів в Ощадбанку щодо 3 кримінальних виробництв про спецконфіскації коштів на рахунках Януковича.


За даними міністра юстиції України Павла Петренка, за три роки при владі масштаб розкрадання Януковичем і його соратниками з бюджету України становить $40 млрд.

За оцінками ж Державної служби фінансового моніторингу України, екс-президент і його оточення привласнили не менше 199,4 млрд грн.

Також раніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляв, що з 22 млрд грн, які були конфісковані раніше, урядом освоєно лише п'ять.

Крім того, Луценко заявив, що в 2018 році пройде "спецконфіскація" ще 5 млрд грн, які були вкрадені Януковичем.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X