Ощадбанк ввів комісію на оплату комунальних послуг по всій Україні

30 березня 2017, 14:51
Державний Ощадбанк ввів комісію за оплату послуг житлово-комунального господарства

Про це Українським новинам повідомила прес-служба банку.

"Комісія за комунальні платежі в касах банку залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком і може незначно відрізнятися в залежності від регіону. При цьому вона є найнижчою на банківському ринку і має на меті забезпечити беззбитковість проведення операцій. У Києві така комісія виключно для готівкових платежів в касах з 29 березня становить 3 гривні", - повідомила прес-служба Ощадбанку.

Відео дня

Без комісії можна буде платити в касі пенсійними платіжними картками Ощадбанку. Інші клієнти Ощадбанку, а також пенсіонери, які не є клієнтами банку, повинні платити в касі комісію.

Банк як і раніше приймає без комісії платежі лише через дистанційні канали платежів: інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку (як готівкою, так і картою банку); через мобільний та інтернет-банкінг Ощад 24/7; сайти ГІОЦ (головний інформаційно-обчислювальний центр) і ЦКС (Центр комунального сервісу).

Нагадаємо, що в листопаді 2016 Ощадбанк вирішив ввести комісію за оплату ЖКГ, після чого Президент Петро Порошенко попросив банк перенести введення комісії. У грудні Ощадбанк переніс скасування безкоштовного прийому в касах платежів ЖКГ.

Раніше НВ Бізнес повідомляв, що з 1 грудня 2016 року Ощадбанк анонсував введення комісії за оплату житлово-комунальних послуг у розміні 3 грн за кожну платіжку.

Введення комісійних банк пояснив тим, що доходи від прийому платежів не покривають витрати банку на їх проведення. А, у відповідності до чинного законодавства, фінустановам заборонено встановлювати комісійні платежі нижче їхньої собівартості.

Пізніше керівництво Ощадбанку вирішило відкласти рішення про стягування комісії при оплаті за комунальні послуги.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X