Ощадбанк вирішив розпродати майно великого агровиробника-банкрута

28 лютого 2017, 15:06
В Системі електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) будуть проведені торги майном одного з найбільших боржників держбанків – групи компаній Креатив

Як пише FinClub, Ощадбанк почав розпродавати майно Креативу. 27 березня буде продаватися заарештований завод по виготовленню паливних гранул із соломи.

Завод належить ТОВ Креатив Агро і входить в групу Креатив народного депутата Станіслава Березкіна, який повинен держбанкам більше $500 млн (Укрексімбанку - $109 млн, Ощадбанку $313 млн, Укргазбанку $91 млн).

Відео дня

Стартова вартість заводу – 20,5 млн грн, гарантійний внесок учасника аукціону – 1 млн грн.


Нагадаємо, що в серпні 2015 року Креатив заявив про проблеми з кредиторами. Тоді повідомлялося про початок переговорів з інвесторами щодо реструктуризації заборгованості перед українськими та зарубіжними банками. Частка кредитів Креативу в державних банках станом на кінець березня 2015 року становила близько 80%, або понад 11,3 млрд грн. Основна частина боргу припадає на державні Ощадбанк (6,73 млрд грн), Укргазбанк (2,04 млрд грн.), Укрексімбанк (2,54 млрд грн). Серед кредиторів є Landesbank Berlin, UniCredit Bank (Німеччина), UniCredit Bank (Чехія), Райффайзен Банк (Чехія), Укрсоцбанк та ін.

Показати ще новини
Радіо НВ
X