Ощадбанк відсудив будівлю у центрі Києва

14 лютого 2017, 17:45
Ощадбанк відстояв у Верховному суді України заставу вартістю 100 млн грн

Про це повідомила прес-служба фінустанови.

Як зазначається, 1 лютого 2017 Верховний суд України повністю задовольнив заяву Ощадбанку про перегляд постанови Вищого господарського суду України від 06.07.2016 по справі №910 / 8438/15-р, відмінив усі раніше прийняті судові рішення і припинив провадження у справі.

Відео дня

"Використовуючи неправосудні судові рішення у вказаній справі, колишні власники Брокбізнесбанку намагались вивести з-під іпотеки Ощадбанку будівлю, розташовану по вул. Саксаганського, 115а в місті Києві, вартістю 100 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні.

В Ощадбанку уточнюють, що мова йде про те, що фізична особа, пов’язана з боржником, яка навіть не була засновником юридичної особи – іпотекодавця, намагалась в судовому порядку визнати недійсним рішення загальних зборів іпотекодавця про передавання будівлі в іпотеку держбанку.

"Як це не дивно, господарські суди трьох інстанцій всупереч прямим приписам законодавства та правовим позиціям вищих судових інстанцій стали на бік пов’язаної з колишніми власниками фізособи, що могло призвести до збитків для держбанку на 100 млн грн", - нарікають в Ощадбанку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X