Ощадбанк відсудив $8 млн у Креативу

22 червня 2018, 20:09
328
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: zaholovok.com.ua

Ленінський районний суд Кіровограда 21 червня задовольнив позовну заяву Ощадбанку про стягнення на його користь кредитної заборгованості Креатив Агро в розмірі $8,4 млн та 28 млн грн з поручителів – бізнесменів Максима Березкіна та Юрія Давидова.

Про це повідомили у прес-службі фінустанови.

Суд також відмовив у задоволенні зустрічних позовів зазначених осіб про припинення правовідносин за договорами поруки, укладеними з банком у забезпечення належного виконання кредитних зобов’язань Креатив Агро.

Таким чином, загальна сума кредитної заборгованості групи компаній Креатив, стягнутої за рішенням судів на користь Ощадбанку з Березкіна та Давидова, досягла $212,7 млн 12,7 млн та 255 млн грн.

"На разі в провадженні Ленінського районного суду м. Кіровограда залишається ще одна справа, порушена за позовом банку про стягнення заборгованості Креатив у розмірі $110,6 млн та 518,5 млн грн з попередніх власників та топ-менеджерів групи компаній", - відзначили у прес-службі банку.

Нагадаємо, що у лютому 2016 року державні банки Укрексімбанк і Ощадбанк подали позови до суду на агрокомпанію Креатив про відшкодування $33,1 млн і 57,7 млн грн.

У квітні 2016 року Ощадбанк виграв суд проти групи на 500 млн грн. У травні 2016 року Ощадбанк відсудив $25 млн у екс-власника Креативу Березкіна. Крім того, у лютому цього року банк вирішив розпродати майно групи компаній Креатив.

Відзначимо, що ще у серпні 2015 року Креатив заявив про проблеми з кредиторами. Тоді повідомлялося про початок переговорів з інвесторами щодо реструктуризації заборгованості перед українськими та зарубіжними банками.

Вибір редакції

Гаджети

Вчора, 18:18

article_img
Смішні заголовки, український шоу-біз і меми про літературу. Найвеселіші канали в Telegram - вибір редакції
Країни

Вчора, 10:11

article_img
У Словенії депутат позбувся мандата після крадіжки сендвіча з магазину
Геополітика

Вчора, 16:45

article_img
Як Лукашенко і Меркель. На яку зовнішню політику розраховують українці від майбутнього президента

Головне

Події

Вчора, 15:48

article_img
Луценко анонсував передачу до держбюджету майже 1,5 млрд грн "грошей оточення Януковича"
Геополітика

Вчора, 21:41

article_img
"Органи пропаганди": у Франції правляча партія відмовила в акредитації RT та Sputnik
Погляди

Вчора, 21:40

article_img
15 лютого: Трамп проти США