Ощадбанк підписав з фінансовими організаціями договір про підтримку українського бізнесу

13 грудня 2017, 13:22
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Європейський інвестиційний фонд (ЕІФ) підписали з державним Ощадбанком договір гарантії на €50 млн для кредитування малого та середнього бізнесу

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Ця угода дозволить Ощадбанку полегшити доступ до фінансування для МСБ шляхом надання гарантії в розмірі 70% для кожного кредиту з подальшим розширенням фінансування на привабливих умовах, які включають зменшення вимог до застави.

Відео дня

Очікується, що ця гарантійна операція відкриє додаткове фінансування для малого і середнього бізнесу і буде надавати робочі місця і нові можливості для бізнесу в Україні.

Гарантію фінансує Європейський Союз через Інвестиційний фонд сусідства (Neighbourhood Investment Facility) в межах ініціативи EU4Business.

"Малі і середні підприємства є наріжним каменем української економіки. Сьогодні вони потребують кращого доступу до прийнятного і довгострокового фінансування, щоб продовжувати зростання, здійснювати експорт на європейський ринок і створювати нові робочі місця по всій країні", - зазначив глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

Нагадаємо, що у вересні Ощадбанк заявив про намір до 2019 року збільшити обсяг видачі кредитів малому і середньому бізнесу (МСБ) в 2 рази з 2,5 млрд грн до 5 млрд грн.

Зазначимо, що раніше НБУ спростив умови для залучення кредитів від міжнародних організацій.


Ощадбанк засновано в 1991 році. Його єдиним власником є держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2017 року за розміром загальних активів Ощадбанк займає 2-е місце (220,7 млрд грн) серед 88 банків, що діяли в країні банків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X