ОПЗ знайшов нового постачальника газу за давальницькою схемою

18 липня 2018, 16:35

Компанія Ліберті Газ здобула перемогу у конкурсі Одеського припортового заводу (ОПЗ) на давальницьку переробку газу на потужностях підприємства.

Про це написав перший заступник директора ОПЗ Микола Щурик Facebook-сторінці.

За його словах, у рамках співпраці з Ліберті Газ ОПЗ буде отримувати $32,5 за виробництво тонни аміаку і $43 за виробництво тонни карбаміду.

Відео дня

Крім компанії-переможця пропозиції на конкурс подали також International VTI Group Holding VB (США), NCTC AG (Швейцарія), виробничо-комерційне підприємство Укренергоінвест.

Також заступник голови підприємства додав, що вже після встановленого терміну надійшли пропозиції про співпрацю від компаній EFTX UK GROUP LLC (Оман) і TRAMETA KS (Словаччина). За його словами, у разі відмови Ліберті Газ від підписання договору про переробку давальницької сировини протягом п'яти днів, ОПЗ продовжить розгляд пропозицій щодо взаємного співробітництва у сфері переробки давальницької сировини з усіма компаніями, які надіслали свої пропозиції.


Одеський припортовий завод - найбільше хімічне підприємство України, другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій - з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.


Раніше повідомлялося, що ОПЗ оголосив відбір нового партнера для роботи за давальницькою схемою.

Нагадаємо, що Україна вже двічі виставляла ОПЗ на продаж: спочатку у липні 2016 з стартовою ціною 13,2 млрд грн, а потім у грудні 2016 з зниженою ціною 5,2 млрд грн, однак обидва рази безрезультатно.

Нова стартова ціна ОПЗ при приватизації складе еквівалент $54 млн (близько 1,4 млрд грн за поточним курсом). Це в 10 разів нижче початкової ціни продажу.

В кінці квітня ОПЗ повністю зупинив роботу через припинення поставок газу на підприємство.

Показати ще новини
Радіо NV
X