ОПЗ почав переговори з іноземцями для відновлення роботи

9 жовтня 2017, 12:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Одеський припортовий завод (ОПЗ) веде переговори з низкою компаній для роботи за давальницькою схемою

Про це заявив перший заступник голови правління заводу Микола Щуриков, передають Українські новини.

За його словами серед компаній, з якими ведуться переговори - IDE Trade, Trans Commodities, KOCH Fertilizer International (США), група ЕРУ Трейдинг, а також Keytrade AG, Yara, Ameropa AG, BS Agroinvest (Швейцарія), Trammo SARL (Франція), Dragon Fertilizer (Сінгапур), Helm AG (Німеччина), Indagro SA (Греція).

Відео дня

Щуриков також додав, що з відновленням роботи ОПЗ терміни ще не відомі, так як переговори не закінчені.

Раніше ЗМІ повідомляли, що ОПЗ уклав контракт про постачання природного газу з приватною компанією.

Щуриков зазначив, що для виробництва газ не закуповується, тільки для технологічних потреб.

Нагадаємо, що Україна у 2016 році двічі виставляла ОПЗ на продаж: спочатку у липні за стартовою ціною 13,2 млрд грн, а потім у грудні за зниженою ціною 5,2 млрд грн, однак обидва рази безрезультатно.

ФДМ планує провести приватизацію ОПЗ навесні 2018.

ОПЗ припинив роботу з січня 2017 року. 6 лютого ФДМУ на зборах акціонерів ОПЗ попередньо погодив здачу Одеського припортового заводу в оренду.

На початку березня найбільший виробник аміаку і карбаміду відновив роботу на давальницькій сировині з групою Енергетичні ресурси України (ЕРУ).

Договір з ЕРУ закінчився в середині липня.

Пізніше ОПЗ вирішив зупинити виробництво аміаку і карбаміду, оскільки ціна даної продукції на світових ринках падала, а основна сировина - газ - дорожчав.


Одеський припортовий завод (ОПЗ) спеціалізується на виробництві аміаку і карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. 2016 рік ОПЗ, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, закінчив зі збитком майже 3 млрд грн, при цьому в 2015 році підприємство отримало чистий прибуток у розмірі 218,5 млн грн.

У першому кварталі 2017 року підприємство скоротило чистий збиток у 3,75 рази, або на 307 млн грн - до 111,6 млн грн, скоротивши за цей період чистий дохід у 7 разів, або на 1,5 млрд грн - до 256 млн грн в порівнянні з першим кварталом 2016 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X