ОПЗ на межі відновлення роботи – Фонд держмайна

24 лютого 2017, 15:29
Фонд держмайна (ФДМ) України завершує прийом заявок щодо відновлення роботи Одеського припортового заводу

Про це повідомила прес-служба Фонду.

Зазначається, що 24 лютого закінчується термін прийому пропозицій Фондом державного майна України про відновлення роботи Одеського припортового заводу.

Відео дня

Протягом місяця Фонд як орган управління корпоративними правами держави у ВАТ ОПЗ збирав пропозиції від потенційних інвесторів і партнерів, зацікавлених у співпраці.

Серед варіантів взаємодії були запропоновані передача в оренду майна товариства (як цілісного майнового комплексу, так і окремих об'єктів нерухомого майна), здійснення операцій з давальницькою сировиною, передача майна в управління і т. д.

Глава ФДМ Ігор Білоус повідомив, що Фонд отримав пропозиції про співпрацю за цими варіантами.

"Ми ставимо за мету запустити завод якомога швидше. І не тільки через необхідність наповнювати державний бюджет, скільки через соціальний фактор та необхідність збереження кадрового потенціалу. Наступного тижня ми розглянемо варіанти, які дадуть можливість в короткі терміни відновити роботу ОПЗ", - прокоментував голова Фонду.

Нагадаємо, що ОПЗ припинив роботу з січня 2017 року. 6 лютого ФДМ на зборах акціонерів ОПЗ попередньо погодив здачу Одеського припортового заводу в оренду.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X