Оприлюднено рейтинг найпопулярніших міських автомобілів в Україні

26 червня 2017, 12:55
Інформаційно-аналітична група AUTO-Consulting склала список найпопулярніших міських автомобілів на основі автопродажів за січень-травень цього року

Найзручнішими для пересування по місту є компактні моделі А і В класів.

У порівнянні з 5 місяцями минулого року, продажу в А-класі зросли майже в 4,5 рази. Сьогодні А-класу серед нових автомобілів на ринку України належить майже 5%. А в минулому році ця цифра була всього 1,25%.

Відео дня

У бюджетному сегменті А-класу лідером продажів (і одночасно єдиним представником) є узбецький Ravon R2. Він же - найдоступніший автомобіль на ринку з автоматичною коробкою передач.


У середній ціновій категорії А-класу три беззаперечних лідера. На першому місці південнокорейський Huyndai i10. Його продажі виросли майже 2,3 рази відносно минулого року. На другій позиції - FIAT 500 (+ 35%). На третій - SMART Fortwo (+ 115%). Він обійшов KIA Picanto, реалізація якого впала на 16%. Корейця, до слова, підтискає SMART Forfour. Продажі цього 4-місцевого SMART виросли в 4 рази.


В В-класі, в порівнянні з 5-ма місяцями 2016- го, - теж спостерігається зростання продажів. Він не такий великий, як у А-класі і становить понад 25%. При цьому частка на ринку автомобілів В-класу збільшилася майже до 15% (з 13,5% в 2016-м).

Найбільша частка - 68% належить бюджетним седанам Low Cost сегмента B-High, 22% у машин середньої цінової категорії B-класу, ще 9% припадає на недорогі хетчбеки і 1% - у B-класу Premium.

Лідером в сегменті недорогих хетчбеків став француз Renault Sandero. У порівнянні з минулим роком, продажі цієї моделі виросли більш, ніж в 1,5 рази.


В середньому ціновому сегменті ситуація більш різноманітна. Найпопулярніша модель тут - Ford Fiesta (+ 50% до 2016 року). На другому місці - Skoda Fabia. На третьому - SEAT Ibiza (+ 400%).

Серед преміальних автомобілів В-класу лідирує електрична модель BMW i3. Продажі цієї моделі зросли в два рази. На другому місці - MINI One / Cooper, який займав першу позицію в минулому році.


Найцікавіша ситуація серед седанів і універсалів сегмента B-High. Серед доступних моделей в ціновій категорії Low Cost - лідер Renault Logan. Зростання продажів цієї моделі склав близько 40%. Продажі німецького Volkswagen Polo в цьому році впали на 20%. І за обсягами це майже в 4 рази менше, ніж у Renault Logan. Але німцям з Росії (Volkswagen Polo Sedan випускають в Росії) вдалося залишитися на 2-му місці. Третє місце займає Hyundai Accent (+ 300%). На четвертій позиції, практично з такою ж кількістю проданих автомобілів, як у корейців, український ZAZ Sens (+ 20%). П'ятий рядок замикає чеська Skoda Rapid (+ 10%).

Нагадаємо, продажі нових легкових автомобілів в Україні за п'ять місяців 2017 року зросли на 33% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 29,5 тис. Одиниць.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X