OPIC затвердила проект фінансування будівництва вітряної електростанції в Запорізькій області

17 грудня 2017, 14:43
Рада директорів Корпорації закордонних приватних інвестицій (OPIC) затвердила проект фінансування будівництва вітряної електростанції в Запорізькій області

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Рішення OPIC відкриває шлях до розробки, будівництва та експлуатації першої фази проекту - в 225 МВт при загальній запланованої потужності - 500 МВт. Заплановані інвестиції складають близько 466 мільйонів євро", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це рішення є переломним для енергетичного сектора України, оскільки стосується посилення енергетичної безпеки країни і є першим подібним рішенням для нашої держави.

"Це - черговий значний крок в напрямку енергетичної незалежності України, який узгоджується з Енергетичною стратегією України-2035. Ми очікуємо, що рішення OPIC продемонструє ринку, що український енергетичний сектор може розвиватися відповідно до загальноприйнятих міжнародних стандартів фінансування", - зазначив Гройсман.

OPIC - це агентство при уряді США, в завдання якого входить сприяння американському бізнесу на нових ринках, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії ЮроКейп Нью Енерджи (EuroCape New Energy).

Раніше повідомлялося, що США схвалили кредит на будівництво великої вітряної електростанції в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X