OpenDataBot назвав найбільшого власника компаній в Україні

5 вересня 2017, 10:55
81
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: jurinform.com.ua

Ліквідатор практикує "ліквідацію" компанії шляхом передачі корпоративних прав

Сервіс моніторингу реєстраційних даних компаній OpenDataBot назвав найбільшого за кількістю компаній бенефіціара (вигодонабувача) в Україні

Ним виявився Валерій Нечитайло - професійний ліквідатор, ідеться у прес-релізі сервісу. На даний момент Нечитайлу належить 249 компаній.

"По базі бенефіціарів у форматі відкритих даних ми знайшли топ-ліквідатора, який прямо на себе переписує компанії. Але чомусь не поспішає їх закривати - чи то чекає 3 роки (термін давності податкових перевірок), чи хоче стати підприємцем року", - зазначив засновник Opendatabot Олексій Іванкін.

Як зазначається, Нечитайло практикує "ліквідацію" компанії шляхом передачі корпоративних прав. Це, по суті, не є ліквідацією, але юридичний зв'язок між людиною та юридичною особою таким чином дійсно розривається.

"Найбільший ризик “перевішування” компанії на професійного ліквідатора полягає в тому, що компанія продовжує існувати. Колишньому власникові може здаватися, що його не буде притягнуто до відповідальності навіть за період, коли він був директором. Це не правда. Якщо з компанією все було гаразд, то лишається ризик, пов’язаний з імовірністю того, що компанію будуть використовувати у злочинних схемах. Це не загрожує колишньому власникові кримінальним покаранням, але допити й обшуки цілком реальні", - зазначив керуючий партнер юридичної компанії Юскутум Артем Афян.

Вибір редакції

Події

Вчора, 15:00

article_img
Формат пранку. Чому в Україні стають популярними фейкові мітинги на підтримку неіснуючих кандидатів
Гаджети

Вчора, 20:00

article_img
Тільки в профіль. Якими будуть нові iPhone 2019
Країни

Вчора, 20:35

article_img
Ближче до зірок. Як буде виглядати перший в світі космічний готель за $790 тисяч на добу

Головне

Події

Вчора, 18:10

article_img
На Донбасі загинув боєць Об’єднаних сил
Футбол

Сьогодні, 02:49

article_img
Ліверпуль - Баварія. Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів
Події

Вчора, 19:31

article_img
Бандеро, вставай! Активісти влаштували акцію протесту під будівлею МВС