OpenDataBot назвав найбільшого власника компаній в Україні

5 вересня 2017, 10:55
Сервіс моніторингу реєстраційних даних компаній OpenDataBot назвав найбільшого за кількістю компаній бенефіціара (вигодонабувача) в Україні

Ним виявився Валерій Нечитайло - професійний ліквідатор, ідеться у прес-релізі сервісу. На даний момент Нечитайлу належить 249 компаній.

"По базі бенефіціарів у форматі відкритих даних ми знайшли топ-ліквідатора, який прямо на себе переписує компанії. Але чомусь не поспішає їх закривати - чи то чекає 3 роки (термін давності податкових перевірок), чи хоче стати підприємцем року", - зазначив засновник Opendatabot Олексій Іванкін.

Відео дня

Як зазначається, Нечитайло практикує "ліквідацію" компанії шляхом передачі корпоративних прав. Це, по суті, не є ліквідацією, але юридичний зв'язок між людиною та юридичною особою таким чином дійсно розривається.

"Найбільший ризик “перевішування” компанії на професійного ліквідатора полягає в тому, що компанія продовжує існувати. Колишньому власникові може здаватися, що його не буде притягнуто до відповідальності навіть за період, коли він був директором. Це не правда. Якщо з компанією все було гаразд, то лишається ризик, пов’язаний з імовірністю того, що компанію будуть використовувати у злочинних схемах. Це не загрожує колишньому власникові кримінальним покаранням, але допити й обшуки цілком реальні", - зазначив керуючий партнер юридичної компанії Юскутум Артем Афян.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X