Opel закриє завод у Німеччині до 2022 року. Без роботи залишаться понад тисяча співробітників

30 вересня 2021, 15:20

Через дефіцит чіпів Opel тимчасово закриє один із заводів в Німеччині. Приблизно 1300 співробітників будуть тимчасово звільнені.

Виробник автомобілів Opel, який входить до групи Stellantis закриє один зі своїх заводів в Німеччині як мінімум до кінця року через дефіцит чіпів, передає Reuters.

У компанії розраховують, що виробництво на заводі в Айзенасі, який виробляє двигуни внутрішнього згоряння і гібридні електромобілі, має відновитися у 2022 році.

Відео дня

Близько 1300 працівників заводу будуть тимчасово звільнені, частина виробництва перенесуть на окремий завод у Франції.

Завод Opel в Германії не єдине підприємство, на якому Stellantis призупинила роботу через брак комплектуючих. Роботи зупинені і на деяких інших виробництвах в Європі і Канаді. Компанія очікує, що через дефіцит чіпів в цьому році вона справить на 1,4 мільйона автомобілів менше.

Інші виробники також скорочують або тимчасово зупиняють виробництво через дефіцит чіпів. Так, в серпні повідомлялося, що Toyota скоротить виробництво автомобілів на 40% через брак чіпів. BMW цього літа зупиняв виробництво на заводі в Німеччині також через брак напівпровідників.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X