Онлайн-брокер Robinhood подав заявку на IPO

24 березня 2021, 10:26

Онлайн-брокер Robinhood конфіденційно подав Комісії з цінних паперів і бірж США заявку на проведення первинного публічного розміщення своїх акцій (IPO).

"Кількість акцій, які будуть розміщені, і ціновий діапазон пропонованого розміщення ще не визначено", - йдеться в блозі Robinhood.

Bloomberg пише з посиланням на джерела, що IPO може пройти вже у другому кварталі. Швидше за все, його проведуть на NASDAQ - американській біржі, що спеціалізується на акціях високотехнологічних компаній.

Відео дня

Reuters повідомляє, що підготовкою IPO компанії Robinhood Markets Inc. займається Goldman Sachs Group Inc. За інформацією агентства, вихід Robinhood на біржу планується на наступний рік. Торговельний майданчик можуть оцінити більш ніж в 20 мільярдів доларів.

Брокер Robinhood отримав широку популярність під час пандемії коронавірусу, коли багато людей зайнялися онлайн-трейдингом, щоб скоротати час на карантині і заробити гроші.

Зростання популярності призвело до пильної уваги з боку політиків і регулюючих органів, яких турбує так звана гейміфікація торгівлі акціями та роль Robinhood в історії з різким зростанням акцій Gamestop і ряду інших компаній.

Показати ще новини
Радіо NV
X