Омелян звинуватив МАУ у несплаті сотень мільйонів гривень податків

27 липня 2017, 08:50
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян радить керівництву і власникам МАУ сконцентруватися на поверненні державі 400 млн грн боргу

"Я б щиро порадив власникам і керівництву МАУ сконцентруватися на питанні сплати до державного бюджету 400 млн грн зборів, які вони вже заборгували, на питаннях розвитку аеропорту Дніпро, авіакомпанії Дніпроавіа і багатьох інших питаннях", - цитує слова міністра прес-служба відомства.

Відео дня

Крім того, за словами Омеляна, судові позови авіакомпанії МАУ - це пряме втручання в домовленості іншої авіакомпанії з аеропортами. Вони є необґрунтованими і безпідставними.

За словами міністра, встановлення дискримінаційних умов і порушень правил конкуренції - це компетенція АМКУ, а не суду: "А зараз є лише обов’язкові рекомендації аеропорту Бориспіль від АМКУ, в яких вказано, що лише МАУ кілька років мала там знижки і що щодо цього відбувається розслідування".

Нагадаємо, що МАУ подала позови в суд проти лоукостера Ryanair і Мінінфраструктури на 20 млн грн.

Раніше, ірландська авіакомпанія Ryanair після тривалих переговорів скасувала плани з виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом Борисполя, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Міністерством інфраструктури України домовленості.

У свою чергу гендиректор Борисполя Павло Рябікін звинуватив лоукостер Ryanair в незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків в 2 млрд грн.

Коментуючи ситуацію, що склалася, Омелян заявив, що у відмові Ryanair запланованого входу в Україні винен також і найбільший авіаперевізник країни - авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ).

Показати ще новини
Радіо НВ
X