Омелян заявив, що дороги в Україні будуть ремонтувати з гарантією на 10 років

14 жовтня 2017, 01:06
Україна переходить до десятирічних гарантій підрядників на якість ремонту автодоріг, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час огляду автодороги Східниця - Пісочна на Львівщині, повідомляє Укрінформ

За його словами, це не просто слова чи обіцянки, це зобов'язання компанії-підрядника у випадку будь-яких дефектів усувати їх за власний кошт. Цього року вперше провели перевірку всіх доріг, збудованих у 2016 році. Дефекти виявлено на мінімум чверті з них і всі вони були усунуті підрядниками. Лише незначний відсоток компаній вирішили при цьому схитрувати і вирішити конфлікт у судовому порядку. Проте вони закрили собі шлях для подальшого розвитку і участі у тендерах в Україні.

Відео дня

Як доповнив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, з 200 кілометрів доріг, відремонтованих в минулому році в регіоні, дефекти були виявлені на єдиній дорозі - Броди-Тернопіль. І вони були усунені за рахунок компанії-підрядника, яка допустила брак. Такий підхід буде до всіх відремонтованих автодорогіх.

Відзначається, що під час робочої поїздки до Львівської області міністр інфраструктури Володимир Омелян оглянув відрізки доріг Миколаїв-Жидачів-Калуш і Східниця-Пісочне, де проводиться капітальний ремонт за рахунок митного експерименту.

Нагадаємо, Омелян визнав нездатність виконати план по ремонту доріг в Україні.

Раніше міністр інфраструктури анонсував нову систему контролю за будівництвом і ремонтом доріг в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X