Омелян оцінив припинення пасажирських перевезень з Росією на Укрзалізниці

20 серпня 2018, 09:01

Інформація про те, що перевізники отримають збитки через припинення пасажирського сполучення з Росією, є маніпуляцією.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на брифінгу 17 серпня, передають Українські Новини.

"Інформація про те, що хто-небудь отримає збитки - це маніпуляція", - сказав він.

Відео дня

За його словами, Міністерство інфраструктури спільно з іншими органами влади розробило ряд пропозицій, спрямованих на припинення пасажирського сполучення з Росією для їх подальшого затвердження на засіданні Кабінету Міністрів або Ради національної безпеки і оборони.

"Я сподіваюся, що після їх затвердження ми зможемо голосно про них заявити і пояснити", - сказав міністр.

Омелян зазначив, що протягом останніх років пасажиропотік з Росією скоротився в рази, а також зріс попит на внутрішні перевезення.

При цьому він додав, що потяги, які зараз використовуються для здійснення перевезень до Росії, можуть бути використані для перевезень громадян в напрямках курортів або ж в інших напрямках.

"Вони будуть генерувати такий самий прибуток або навіть більший прибуток від перевезень в ЄС", - сказав міністр.

При цьому він додав, що сумнівається в неефективності зазначених заходів через те що українські громадяни будуть їздити до Білорусі, так як схожий шлях пройшли країни Балтії в 90-і роки.

Нагадаємо, раніше Омелян заявляв про наміри припинити залізничне сполучення зі столицею Росії - містом Москва.

Пізніше Міністерство інфраструктури України підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії в межах її діяльності в Азовському басейні та на окупованих територіях, включаючи припинення пасажирського сполучення із РФ.

При цьому міністр транспорту Росії Євген Дітріх заявив, що відомство розробило заходи у відповідь на можливе припинення Україною залізничного та автобусного сполучення з РФ.

Зазначимо, що компания Укрзалізниця отримала 177,5 млн грн прибутку від пасажирських перевезень Україна-Росія за січень-червень 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X